Genių antskrydis

Po eilės žvarbokų dienų pagaliau išaušo šiltas ir saulėtas penktadienis. Sode dar buvo likę nebaigtų rudens darbų, taigi įdienojus ėmiausi veiklos. Pirmiausia pradėjau nuo lazdyno, po kuriuo buvo gausiai pribyrėję riešutų.

Skaityti daugiau ...

Įdomybių sezonas

Rugsėjis. Įgauna pagreitį jau rugpjūtį prasidėjusi rudeninė paukščių migracija. Mėgstu šį laikotarpį. Tėvų sodas tuomet tarsi iš naujo atgyja, galima sulaukti netikėčiausių svečių, prisižiūrėti įvairiausių įdomybių.

Štai šiandien sekiodama skrajojančių pečialindų pulkelius užsukau į sodą. Jo pakraštyje kaipmat dėmesį patraukė elektros stulpo kraštu judantis didysis margasis genys. „Visai vargšeliui galvelė susisuko“, - pamaniau. „Negi stulpą kalti sugalvojo?“

Skaityti daugiau ...

Ant Trijų Kryžių kalno

Išskubėjom iš namų dar prieš aušrą. Norėjom sutikti saulę nuo Trijų Kryžių kalno.

07.00 val. Vilnius dar giliai miegojo. Kaip ir dažną sekmadienį, nepaisant vieno kito po vakaro linksmybių sutikto praeivio, Gedimino prospekte buvo tuščia.

Skaityti daugiau ...

Į pasimatymą su miško paukščiais

Aušo žvarbus spalio rytas. Žolė, samanos, medžių kamienai, šakos sutvisko stingdančia sidabrine šalna. Planavau pasižvalgyti po sodą, tačiau  šiandien jame buvo liūdnoka. Tik didžiosios zylės kuisėsi tarp lapų bei karstėsi obelų šakomis.

Skaityti daugiau ...
Prenumeruoti šį RSS naujienų kanalą